free bootstrap themes

Yabancı Dil Kursları

İngilizce ve Almanca kursları yıl boyunca devam ederken, İspanyolca, İtalyanca, Çince gibi farklı diller içinde talepler doğrultusunda eğitimler açılmaktadır.

Bilgisayar Teknoloji Kursları

Dünyada teknik eğitimde trend olan ne varsa TEM'de de o var. Alanında uzman tecrübeli eğitimcilerle meslek edinin, kendinizi geliştirin.

Sınavlara Hazırlık Kursları

Liseye girişte başlayan sınav maratonu profesör oluncaya kadar devam ediyor. Hazırlanırken etkin eğitim ve rehberlik hizmetlerimizle yanınızdayız.

TOPRAKCIOĞLU EĞİTİM MERKEZİ

“Kalite hiç bir zaman tesadüfî değildir; her zaman akıllıca, bilinçli bir çabanın ürünüdür. Kalite, daha iyisini yapma iradesidir.” 

          Eğitim Gönül İşidir, inancıyla 1991 yılından bu güne kadar öğrencilerimize sevgi ve saygıyla ders anlatıyoruz. Öğretmen ve öğrenci arasında bir gönül bağı kurulmasıyla öğrencinin derse karşı daha ilgili olduğunu ve daha iyi öğrendiğini biliyoruz. 

          Eğitimlerimizde istediğimiz etkinliği ve kaliteyi sağlayabilmek için sürekli yenileniyoruz. Bunun için her eğitimin sonunda çalışmalarımızı değerlendiriyor, anlattıklarımızın, yaptıklarımızın öğrencilerimizdeki sonuçlarını inceliyoruz. Elde ettiğimiz verileri eğitim bilimlerinin bilimsel ölçütleri ile harmanlıyor, büyük şehirlerdeki uygulamaları inceliyoruz. Sonuçta öğrencilerimizi kısa sürede, yormadan, bunaltmadan istedikleri başarılara eriştirmenin yöntemini geliştirip uyguluyor ve sürekli güncelliyoruz.

          Eğitimlerimizde bilgisayar ve internet teknolojisinin en son gelişmelerinden faydalanıyoruz. Tüm sınıflarımızda internet bağlantılı bilgisayarlarımız, projeksiyon cihazlarımız mevcut. Derslerimiz sunumlarla, görsellerle, animasyon ve video destekli olarak yapılıyor.

          Sınıflarımız öğrencilerimizin huzurla, konforlu bir şekilde ders işleyebilmesi için akademik tarz çalışma masaları, bilgisayar sistemi, klima, kalorifer ve iyi bir aydınlatma sistemi ile donatılmıştır. 

          Binamız şehir merkezinde Emniyet Müdürlüğü karşısında ulaşımı kolay güvenli bir yerdedir. Cadde araç gürültüsü olmadan, sakin bir ortamda derslere katılan öğrenciler şehrin her yerine ve ilçelere toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirler. Kendi araçları ile gelen öğrenciler için bina yanında geniş bir ücretsiz otopark alanı mevcuttur.

          Öğretmenlerimiz, konu hakimiyeti, anlatım şekli, sınıf yönetimi konularında zorlu testler sonunda eğitim ailemize dahil oluyor. Çalışma sürecimizde sürekli kendilerini yenileyen öğretmenlerimiz alanlarında lider konumda olup öğrenci ve velilerin takdirini toplamaktadır.

          Kurumumuzda bireysel ve kurumsal talepler doğrultusunda eğitimler düzenlenmektedir. Eğitimlerimizde görüşmek dileğiyle...