bootstrap responsive templates

Micom

Micom Bilgisayar Mühendislik

Kuruluş ve Amaç

          Micom Bilgisayar Mühendislik Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. 1991 yolında Nevşehir merkezli olarak kurulmuştur, Firmamız Nevşehir, Niğde, Aksaray ve Kırşehir illerini kapsayan bölgemizde;

- Bilgi teknolojilerine dayalı ürün ve hizmetlerin satış ve servis hizmetlerini,

- Bölgede ihtiyaç duyulan teknik, dil, kariyer gelişim ve sınavlara hazırlık eğitimlerini,

- İnşaat, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar alanlarında mühendislik hizmetlerini vermektedir.

Kuruluşumuzdan itibaren amacımız tüm birimlerimizde iş kapasitesini artırarak, her biri kendi içinde bağımsız çalışan satış, servis, eğitim ve mühendislik bölümlerini oluşturmak olmuştur. Böylece kendimizle rekabet edip ürün ve hizmet kalitemizi artırırken daha çok kişiye istihdam sağlıyor ve müşterilerimizde memnuniyet ötesinde "hayranlık" oluşturabiliyoruz.

"İşimizi gerçekten severek ve saygı ile yapıyoruz."

          Belki de başarımızın en büyük sebebi de bu. İşimizi yaparken müşterimizle empati kuruyor, tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Memnuniyetle gülümseyen müşteriler en büyük motivasyon aracımız. Ekibimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"Kendimizle rekabet etmek vazgeçilmezimiz."  

Dünya her gün yenilenirken bizim hergün aynı şekilde çalışmamızın doğru olmayacağını düşünüyoruz. Alanımızda yeni olan ne varsa takip ediyor ve bilgilerimizi müşterilerimiz için kullanıyoruz. Tecrübeli mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibimiz özellikle yurtdışı gelişmeleri takip ediyor, bölgemiz için uyarlıyor ve Nevşehir'de üretip ürüne dönüştürüyoruz.Böylece sürekli daha yeni, daha kaliteli ve daha ucuz ürün ve hizmetler sağlayabiliyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz." 

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çok farklı sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Geciken bir çözüm çoğu zaman müşterimiz ve bizim için iş kaybı anlamına gelir. Bunun için işimizi yaparken zamana karşı yarışıyoruz, disiplinli ve programlı çalışma sayesinde başarıyoruz. 

Yıllardır sürdürdüğümüz en iyinin mücadelesi ve sizlerden aldığımız güç ile bu noktalara geldik. Ulaştığımız her bir aşamada, yeni ve daha zor hedefler belirleyerek hizmete devam ediyoruz. 

Bize Ulaşın

Adres:

Yeni Mahalle Yeni Kayseri Caddesi
Mehmet Ekmekcioğlu Sokak
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 4/2
                                           NEVŞEHİR

Telefon:

(384) 213 06 45 - 21 21 444

E-mail:

micom@micom.com.tr