amp template
Mobirise

OSYM SINAVLARI

* KPSS
* DGS
* ALES


Mobirise

YABANCI DİL SINAVLARI

* YDS
* YÖKDİL
*  Hazırlık Atlama
* TOEFL
* IELTS
* Aile Birleşimi

Mobirise

KURUM SINAVLARI

* DIB-MBSTS Diyanet İşleri Başk.Meslek Sınavı
* Adli Yargı
* MEB-EKYS
* JANA-Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı

Mobirise

REHBERLİK VE TAKİP

Gireceğiniz sınav için eğitim ihtiyacınız yok, ama nasıl bir program izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız. Kendi kendinize bir çalışma disiplini kurmakta zorlanıyorsanız bu hizmetimiz tam size göre.

Rehberlik Ve Çalışma Süreci Takibi

Çalışmalarınız sürecinde iyi bir yol gösteren ve takip eden belki de herşeyden daha çok gereklidir.

Mobirise

    Her yaş ve seviyede ister KPSS, ister okul sınavı ister bitirme ödevi insan iyi bir desteğe ihtiyaç duyar. Bu destekci (rehber) profesyonelse sizi başarıya ulaştırır. Aynı oyunculardan oluşan takım iyi bir antrenörle şampiyon olurken, antrenörsüz küme düşüyor.

    Biz yılların tecrübesi ile size en uygun desteği sağlıyor ve çalıştırıyoruz. İnsanların uygulayamayacağı ağır programlar, gereksiz korkutmalar, zaten zor olan çalışma dönemini krize dönüştürecek programlar yapmıyoruz. Size kolay gelecek sistemli bir uygulama ve takip süreci ile çalışmalarınızı izleyip moralinizi yüksek tutuyoruz. Sonuçta kazanan siz oluyorsunuz.

    Rehberlik ve takip desteğimizle yüzlerce kişi amacına ulaştı. Bu defa sıra sizde olabilir. Gelin yardımlaşalım.

ÖSYM SINAVLARI

Mobirise

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı)

    Nevşehir'de ilk KPSS kursunu açan kurumumuz bu konuda en tecrübeli kurumdur. Bügüne kadar mesleklerden bir çok kişiye eğitim verdik, gözledik, değerlendirdik. En başarılı sonuçlara en kısa zamanda bunaltmadan aşırı yüklemeden nasıl ulaşılır en iyi biz biliyoruz. Sizi memur yapacak en kestirme yol TEM'den geçer.

    KPSS-A, KPSS Eğitim Bilimleri, KPSS Genel Kültür, KPSS Genel Yetenek, Önlisans KPSS, Lise KPSS alanlarında kurslar düzenlemekteyiz. Kurslarımız Matematik, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık, Sözel Mantık, Sayısal Mantık, eğitim bilimleri dersleri ve A grubu derslerden oluşmaktadır.

    Kurslarımız hafta içi gündüz ve akşam, hafta sonu ise gündüz saatlerinde düzenlenmektedir. Kurslara bütün bir dönem/paket için kayıt olabileceğiniz gibi tek bir ders veya konu içinde kayıt olabilirsiniz. Bizimle tanışmadan karar vermeyin.

Mobirise

DGS (Dikey Geçiş Sınavı)

    Eğitiminizi lisans düzeyine çıkarmak size bambaşka ufuklar açacaktır. Daha yüksek maaş, daha rahat iş bulma imkanı, daha yüksek kariyer, subay olarak askerlik , v.s. Bu fırsatlara ulaşmak artık çok kolay. OSYM 2018 verilerine göre tercih yapanların (180,717 kişi) % 72 nin yerleşeceği kontenjan (130.134 kişi)  mevcut.

    Biraz gayretle sizde eğitiminizi lisans düzeyine çıkarmak isterseniz, 28 yılın tecrübesi ile sizleri bekliyoruz. Bugüne kadar DGS kurslrımıza katılan bir çok kişi lisans mezunu oldu. Haydi kendinize bir şans tanıyın. Biz yanınızda olacağız. 

Mobirise

ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı)

    Günümüzde çoğu kişi yüksek lisans yapıp, gerek kamuda gerek özel sektörde daha avantajlı duruma geçiyor. Bu yarıştan geri kalmak istemeyenler için uzman kadromuz ve yılların tecrübesi ile size de yardımcı olmaya hazırız. yetişkin eğitiminde 28 yıllık tecrübemizle hayatınızı zora sokmadan sınavı başarmanıza yardımcı olalım. 

Mobirise

ÖZEL DERSLER

          Amaç, bilgi seviyesi, yaş, eğitim durumu gözetilmeksizin isteyen herkesin katılabileceği eğitimlerdir. Burada öğrencinin amacı ve hedefi doğrultusundai tamamen kişiye özel olarak yapılan çalışma planı lle hedefinize ulaşırsınız. Paket programı baştan sona tamamlayabilir veya istediğiniz bir dersi veya konuyu da alabilirsiniz.     
           Bu eğitimlerde planlama tamamen öğrencinin amacına, çalışma koşullarına, zaman koşullarına uygun olarak yapıldığı için çok daha hızlı ve etkin bir eğitim yapılmaktadır. Böylece öğrenmek isteyen kişi kısa sürede hedefine ulaşmaktadır. Eğitimlere tek başınıza katılabileceğiniz gibi arkadaş grubunuzla birlikte de katılabilirsiniz.

Mobirise

Kurum Sınavları

Kamu veya Özel Sektörde işe giriş için yapılan kurum sınavlarına hazırlanmanız için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

  • GENEL KÜLTÜR- Test, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Türk Kültür ve Medeniyetleri Tarihi , Türkiye Coğrafyası, Temel Yurttaşlık Bilgisi konularındaki bilgi, kavram ve ilkelerden yararlanma gücünü ölçen sorulardan oluşur.
  • GENEL YETENEK -  Türkçeyi kullanma, zihni kapasite, düşünme ve muhakeme  gücü, karar verme yeteneği  ile matematiksel ilişkilerden yararlanma gücünü ölçen sorulardan oluşur.
  • ALAN BİLGİSİ Hukuk Dersleri-Anayasa Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Hukuk Yargılama Usulü, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Ceza Yargılama Usulü, İdarî Yargılama Usulü ve İdare Hukuku ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşur.
  • ALAN BİLGİSİ IIBF Dersleri -                                                                                                                                   1) İktisat Testi : İktisat Teorisi, Mikro İktisat, Makro İktisat, İktisat Politikası, Para-Banka-Kredi ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan,                                                                                            2) Maliye Testi : Maliye Teorisi, Maliye Politikası, Bütçe, Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan,                                                                                                       3) Hukuk Testi : Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan,                                                                                        4) Muhasebe Testi : Genel Muhasebe, Mali Tablolar Analizi ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşur.

Tüm bu alanlarda yıllardır eğitim yapıyoruz, yüzlerce öğrencimiz bizimle hazırlanıp başarılı oldu. Tamamen öğrenci odaklı sınav soruları analiz edilerek hazırlanan programımız size de ışık olabilir. Denemezsen bilemezsin.

Mobirise

İngilizce Kursları

        Size hiçbir yükümlülük dayatmadan, katı kurallarla yormadan, güleryüzlü, sempatik ve kolayca İngilizce öğretiyoruz.
Uzman eğitmenler, %100 başarı, Uygun fiyatlar. Hemen deneyin...

28

Yılın Tecrübesi

28 yıldır, kimseyi kırmadan, kandırmadan işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Bundan dolayı aynı isimle, aynı adreste sizlere hizmet veriyoruz.

1000

1000'den Fazla Program

Kurslarımızda defalrca programlar düzenledik. İlkokul öncesi çocuklardan, akademisyenlere, meslek sahibi profesyonellerden meslek liselilere kadar herkese ingilizce öğrettik.

3000

3000'den Fazla Mutlu Oğrenci

Kurslarımıza katılan binlerce öğrenci amacına ulaştı, mutlu oldu. Siz de amacınıza ulaşmak için bizi tercih edin..

Why Choose Us

Sebeplerden bir kaç tanesi burda, devamı kurs merkezinde,

01.

Biz Profesyoneliz

Kaliteli eğitim veriyoruz. Esnek metotlarımızla öğrencilerimizin zamanını ayarlayabiliyoruz. Stabil ve sıradan değil atraktif, pratik, canlı bir eğitim ortamında  ders alırsınız.

02.

Eğitim Kurumuyuz

Hizmet standartlarımız farklı, kar değil eğitim odaklıyız. Öğrenmeniz ana hedefimiz. Öğretmenlerimizin oldukça ilgili olması size aile ortamını hissettirir.

03.

Keyifli Derslerle Öğretiyoruz

İngilizce öğrenmenin inceliklerinin farkında olan ve sürekli kendini geliştiren bir ekiple mutlu öğrenme ortamı sağlıyoruz. Herşey programlı ve güzel takip ediyoruz.

Mobirise

Okul Öncesi ve İlkokul İngilizcesi

Yabancı dil öğrenmek için en ideal zaman okul öncesi ve ilkokul dönemi. Bu dönemde öğrenilen dil unutulmuyor. Bunun tecrübesini yaşamış bir kurum olarak çocuklarınız için uygun programlarla, oyun ve aktivitelerle ingilizce öğretiyoruz. Siz de çocuğunuza bir iyilik yapın, bu fırsatı kaçırmayın.

Mobirise

Lise Sınavlara Hazırlık Programları 
Lise öğrencileri için okul ders desteği ve sınav hazırlık programlarında sınavlara yönelik planlanmış dersler yapılmaktadır. 6-8 kişilik sınıflarda lise öğrencilerimize butik İngilizce Eğitim verilmektedir.

Sınavlara Hazırlık Programı ile Son Kez Hazırlanın...


Yabancı Dil Sınavı (YDS) ve YÖKDİL hazırlık kurslarımız kelime bilgisi, okuma-anlama becerisi, çeviri becerisi ve dilbilgisi (gramer) eğitimini kapsamaktadır. Derslerimizde sınavın her bölümü için test tekniği ve soru çözümü yaklaşımları hakkında bilgi verilmektedir.Derslerde yeni kelime bilgisi, konu anlatımı/ soru çözümü, okuma ve çeviri yapılmaktadır.

IELTS Sınavı  kursları uzman eğitimciler tarafından, Reading-Writing-Listening-Speaking dil alanlarında yoğun bir içerik programıyla verilmektedir.IELTS, İngilizcenin kullanıldığı ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyenlerin İngilizce seviyelerini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve dünyanın en çok önerilen dil sınavıdır. Dünyada birçok ülkede, 9000’e yakın üniversite ve kurum, adayın İngilizce seviyesini belirlenmesinde IELTS sonucunu kabul etmektedir.

TOEFL Sınavı  kursları, dünyanın en önemli iki İngilizce sınavından birisi olan TOEFL hazırlar. İngilizce konuşan ülkelerde üniversite okumak isteyen öğrenciler için istenen bu sınav, birçok akademik ve profesyonel kurumun da başlıca aradığı şartlar arasındadır.

Hazırlık Atlama  Kursu eğitim programımızın amacı, üniversite sınavını kazanan veya hazırlık sınıflarında başarılı olamayan öğrencilerin üniversiteler tarafından yapılan hazırlık muafiyet sınavlarını geçerek, hazırlık sınıfına devam etmeden birinci sınıfta eğitime başlamalarını sağlamaktır.Muafiyet sınavı içeriği her üniversitede değişiktir. Ancak uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan programlarla kurslarımıza katılan öğrencilerimiz tam başarılı olmuşlardır.

Mobirise
Mobirise

Aile Birleşimi Sınavları

Almanca, İngilizce, Fransızca veya istediğiniz başa bir dilde           Aile Birleşimi sınavına hazırlanmanız için tecrübe ve bilgimizi size yardım için sunuyoruz.


Evlenip bir aile kurmak veya ailenizi yurtdışında bir araya toplamak istiyorsanız Aile Birleşimi Sınavlarına Hazırlık Kurslarımızla sizinde yanınızdayız.

Bu güne kadar ilkokul mezunu olmayan öğrencilerimizde kazandı 50 yaşın üstünde olan öğrencilerimiz de kazandı. Genç öğrencilerimiz de yüksek öğrenim görmüş öğrencilerimiz de hepsi memnun olarak amacına ulaştı.

Kurumumuzda talepler doğrultusunda tüm diller için eğitimler düzenlenebilmektedir.  Tek başınıza veya arkadaş grubunuzla istediğiniz dilde sınava hazırlayabiliriz. Haydi gelin siz de kazanın.


Özel Dersler

          Dil öğrenmek isteyen kişiler genel amaçlar dışında yurt dışında eğitim görmek, teknik işleri yapmak, tıbbi eğitim, yurtdışı sınavları gibi farklı amaçlara sahip olabilirler. Bu amaçlarını genel eğitimlerin verildiği gruplarla gerçekleştirmek mümkün olmaz. Bu şekilde eğitim almak hem uzun sürer hem pahalıdır. 
          Ancak amaca uygun planlanmış, öğretmenle birebir çalışılan özel derslerde çok daha kısa sürede ve uygun fiyatla sonuç almak mümkündür.
          İstediğiniz dil ve amaçla size özel hazırlanmış programla eğitim almak için bizi arayın.

Bizi Arayın

Tüm Kurslar ve Dersler için merak ettiklerinizi sorun

Adres

Yeni Mah.Yeni Kayseri Cad.
M.Ekmekcioğlu Sokak 4/2
NEVŞEHİR

İletişim

Email: micom@micom.com.tr
Phone: +90 (384) 213 06 45 
               +90 (384) 21 21 444

Links

www.micom.com.tr
www.temakademi.net