site creation software

Ne Olursan Ol Yine Gel

İster Çalışan Ol, İster İş Arayan, 
İster Personel Ol, İster Esnaf
Birlikte Yapabileceğimiz Bir İş Mutlaka Vardır,
Yeter ki Sen İste

Evde Durmak Zor
İş Lazım
Projem Var
Projede Çalışırım
İş Ortağı Olalım Birlikte Yapalım
İçim Kaynıyor Yerimde Duramıyorum
Micom Ailesi Nasıl Bir Yer diye merak ediyorsan; şirket içinde tüm çalışanlarımız gayretli, güler yüzlü ve yardımcıdır. Sınırları çizilmiş soğuk bir hiyerarşi yoktur. Aynı masada beraber yemek yeriz. Yapılacak işte beraber çalışırız. Kimse kimse ye tepeden bakmaz, bilmediğini öğretir. Sevincimizi de üzüntümüzü de paylaşabiliyoruz.
Mobirise

Evde Boş Bekleyemeyenlerdensen

Bir bilgi ve beceri edindiniz bunu değerlendirmek istiyorsunuz, evde boş boş beklemek size göre değil, kendinizi enerjik ve dolu hissediyorsanız haydi buyrun bizim ekibe katılın..

Micom'da ne var...

Başvuru yapmadan lütfen sitemizi inceleyin. Yaptığımız işler hakkında bilgi sahibi olduktan sonra eğitim ve yeteneklerinize uygun bir alanımızı tespit edin. Çalışmak istediğiniz alanda yapabileceğiniz işleri, yenilikleri, fırsatları kafanızda netleştirin, gelip ekibe katılım talebinizi yapın

Biz neyi istemiyoruz

Uyuşuk, iş yapmaktan sorumluluk almaktan korkan, işe başlamadan tatil gününü hesaplayan, bilgi ve becerilerini üstüme iş kalır korkusuyla saklayan, ekip çalışması yapamayan bencil, mızıkçı, yalancı, zeka ile değil hile ile iş yürüten kurnaz, pili bitmiş şevksiz, insanları kandırmayı huy edinmiş iseniz bizi yormayın.

Projem Var / Projede Görev Alırım

Herhangi bir konuda güvendiğiniz bir projeniz var ama tek başınıza yapmak istemiyorsanız Micom'dan destek alabilirsiniz.

Projeni Hazırla

Projenizle ilgili teknik ve idari bilgileri toparlayın. Ne kadar sürer, kaç kişi çalışır, hangi meslekten insanlar lazım, bütçesi ne kadar gibi.

Gel Beraber Yapalım

Projende bizden ne istiyorsun. Sen ne yapacaksın. Gel birlikte gerçekleştirelim. 

Mobirise

Projede Görev İstiyorum.

Eğitimin, yeteneklerin, zaman kısıtların gibi bilgileri toparlayıp yazılı hale getir. Ne tür bir projede görev almak istediğini belirle.

Ekibe Katıl

Esnaf, devlet memuru, yönetici veya özel sektör çalışanı olabilirsin. Yeteneklerin boşa gitmesin. Biz seni uygun bir projeye dahil edelim. Birlikte kazanalım.

İş Ortağı Olalım

Bizimle aynı sektörde veya farklı sektörde olabilirsiniz, bir işin hem yükünü hem kazancını paylaşabiliriz.

Biz Size Katılalım

İyi bir iş fırsatı yakaladınız ama tek başınıza olmayacaksa, gelin görüşelim 28 yılın tecrübesi ve birikimiyle ilkeli bir şekilde iş ortaklığı kuralım. Fırsatınız kaçmasın 

Siz Bize Katılın

Bizimle ortak iş yapmak isterseniz biz buna hazırız. Micom iş modeli olarak benimsediğimiz ortaklık ilkelerimizle adil bir paylaşımdan onur duyarız

Kimler İçin

İşortağı programı herkese açıktır. Firmanız olması gerekmez. Çalışmaktan çekinmeyen öğrenciden iş insanına herkesle işimizi de gelirimizi de paylaşabiliriz.

Mobirise
Mobirise

Yerimde Duramıyorum

Girişimciyim, yenilikçiyim, fikirler projeler içimden taşıyor, ülkemi insanlarımı seviyorum bilgilerimi paylaşmak birşeyler yapmak istiyorum diyorsan tıpkı bizim gibisin iyi anlaşırız.

Topla Çantanı Gel

Yüzyüze görüşüp birlikte yapabileceklerimizi konuşmak, tanışmak için bir çayımızı içmeye bekliyoruz.

Bize Ulaşın

Yeni Kayseri Cad. Emniyet Müd.Karşısı 
Mehmet Ekmekcioğlu Sokak 4/3   NEVŞEHİR

Mesajınızı ve Cv Mail Adresine Yollayabilirsiniz.

Telefon :  (384) 213 06 45 - 21 21 444 
Email    :   micom@micom.com.tr

Adres

Yeni Mah.Yeni Kayseri Cad.
M.Ekmekcioğlu Sokak 4/3
NEVŞEHİR

İletişim

Email: micom@micom.com.tr
Phone: +90 (384) 213 06 45 
               +90 (384) 21 21 444

Links

www.micom.com.tr
www.temakademi.net