portfolio web templates
Mobirise


ALMANCA

* Aile Birleşimi A1 Almanca
* Genel Almanca ( A1..C2)
* Lise Dönemi Dil Sınavı Hazırlık
* Hazırlık Sınıfı Muafiyet Sınavı
* Akademik Sınavlar Hazırlık 


Mobirise

İNGİLİZCE

* Okul öncesi çocuklar için İngilizce
* İlkokul Dönemi İngilizce
* Lise Dönemi Dil Sınavı Hazırlık
* Hazırlık Sınıfı Muafiyet Sınavı
* Mesleki İngilizce
* Akademik Sınavlar Hazırlık
* YÖKDİL, YDS, TOEFL, IELTS

Mobirise

DİĞER DİL VE ÖZEL KURSLAR

* İspanyolca
* İtalyanca
* Çince
* Japonca
* Özel Dersler


ALMANCA KURSLARI

Mobirise

Aile Birleşimi (A1)

          Eşi Almanya'da yaşayan kişilerin vize alabilmesi için Alman Konsolosluğunda yapılan sınava hazırlama kursudur. Kursumuz uzun yıllardır bu eğitimi vermekte olup başarı oranımız %95 üzerindedir. Eğitim seviyeniz ne olursa olsun tecrübeli öğretmenlerimiz sınavı kazanmanızı sağlayacak şekilde eğitiminizi sağlamaktadır.
Her ay yeni bir grup başlatılan kursumuzda, öğrencilerimizin sınav işlemleri ve vize danışmanlığı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kurslar hafta içi ve hafta sonu programları şeklinde uygulanmaktadır. İl dışından katılan öğrencilerimiz için konaklama imkanı sağlanabilmektedir.

Mobirise

GENEL ALMANCA (A1...C2)

          Almanca eğitimleri A1, A2,B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kategoriye ayrılmıştır. Bu sevilerde okuma, konuşma, yazma, dinlediğini anlama gibi yetkinlikler kazandırılmaktadır.
          Kurslarımıza ilkokuldan üniversiteye kadar her yaş grubundan öğrenciler katılmaktadır. Hiçbir bilgisi olmayan kişiler A1 seviyesinde eğitime başlarken daha önce eğitim almış kişiler yapılan seviye tespit sınavına göre daha ileri seviyelerden eğitime katılabilir.
          Öğrencilerimiz kendi istekleri doğrultusunda eğitim gruplarına katılabildiği gibi öğretmenle bire bir özel eğitim de alabilirler. Özel eğitimlerde daha hızlı ilerleme imkanı bulunabilmektedir.

Mobirise

SINAVLARA HAZIRLIK

         Lise seviyesinde giriş sınavları, üniversite kazananlar için hazırlık atlama, yurt dışı eğitim sınavları gibi özel amaçlı programlar için hazırlık eğitimleridir. Çoğunlukla bire bir özel ders formatında yapılır. Katılan öğrenciler sınavlarında başarılı olup, amaçlarına ulaşmaktadır.

Mobirise

ÖZEL DERSLER

          Amaç, bilgi seviyesi, yaş, eğitim durumu gözetilmeksizin isteyen herkesin katılabileceği eğitimlerdir. Burada öğrencinin amacı ve hedefi doğrultusundai tamamen kişiye özel olarak yapılan çalışma planı bire bir uygulanır. Bu eğitimlerde planlama tamamen öğrencinin amacına, çalışma koşullarına, zaman koşullarına uygun olarak yapıldığı için çok daha hızlı ve etkin bir eğitim yapılmaktadır. Böylece Almanca öğrenmek isteyen kişi kısa sürede hedefine ulaşmaktadır.

Mobirise

İngilizce Kursları

        Size hiçbir yükümlülük dayatmadan, katı kurallarla yormadan, güleryüzlü, sempatik ve kolayca İngilizce öğretiyoruz.
Uzman eğitmenler, %100 başarı, Uygun fiyatlar. Hemen deneyin...

28

Yılın Tecrübesi

28 yıldır, kimseyi kırmadan, kandırmadan işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Bundan dolayı aynı isimle, aynı adreste sizlere hizmet veriyoruz.

1000

1000'den Fazla Program

Kurslarımızda defalrca programlar düzenledik. İlkokul öncesi çocuklardan, akademisyenlere, meslek sahibi profesyonellerden meslek liselilere kadar herkese ingilizce öğrettik.

3000

3000'den Fazla Mutlu Oğrenci

Kurslarımıza katılan binlerce öğrenci amacına ulaştı, mutlu oldu. Siz de amacınıza ulaşmak için bizi tercih edin..

Why Choose Us

Sebeplerden bir kaç tanesi burda, devamı kurs merkezinde,

01.

Biz Profesyoneliz

Kaliteli eğitim veriyoruz. Esnek metotlarımızla öğrencilerimizin zamanını ayarlayabiliyoruz. Stabil ve sıradan değil atraktif, pratik, canlı bir eğitim ortamında  ders alırsınız.

02.

Eğitim Kurumuyuz

Hizmet standartlarımız farklı, kar değil eğitim odaklıyız. Öğrenmeniz ana hedefimiz. Öğretmenlerimizin oldukça ilgili olması size aile ortamını hissettirir.

03.

Keyifli Derslerle Öğretiyoruz

İngilizce öğrenmenin inceliklerinin farkında olan ve sürekli kendini geliştiren bir ekiple mutlu öğrenme ortamı sağlıyoruz. Herşey programlı ve güzel takip ediyoruz.

Mobirise

Okul Öncesi ve İlkokul İngilizcesi

Yabancı dil öğrenmek için en ideal zaman okul öncesi ve ilkokul dönemi. Bu dönemde öğrenilen dil unutulmuyor. Bunun tecrübesini yaşamış bir kurum olarak çocuklarınız için uygun programlarla, oyun ve aktivitelerle ingilizce öğretiyoruz. Siz de çocuğunuza bir iyilik yapın, bu fırsatı kaçırmayın.

Mobirise

Lise Sınavlara Hazırlık Programları 
Lise öğrencileri için okul ders desteği ve sınav hazırlık programlarında sınavlara yönelik planlanmış dersler yapılmaktadır. 6-8 kişilik sınıflarda lise öğrencilerimize butik İngilizce Eğitim verilmektedir.

Sınavlara Hazırlık Programı ile Son Kez Hazırlanın...


Yabancı Dil Sınavı (YDS) ve YÖKDİL hazırlık kurslarımız kelime bilgisi, okuma-anlama becerisi, çeviri becerisi ve dilbilgisi (gramer) eğitimini kapsamaktadır. Derslerimizde sınavın her bölümü için test tekniği ve soru çözümü yaklaşımları hakkında bilgi verilmektedir.Derslerde yeni kelime bilgisi, konu anlatımı/ soru çözümü, okuma ve çeviri yapılmaktadır.

IELTS Sınavı  kursları uzman eğitimciler tarafından, Reading-Writing-Listening-Speaking dil alanlarında yoğun bir içerik programıyla verilmektedir.IELTS, İngilizcenin kullanıldığı ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyenlerin İngilizce seviyelerini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve dünyanın en çok önerilen dil sınavıdır. Dünyada birçok ülkede, 9000’e yakın üniversite ve kurum, adayın İngilizce seviyesini belirlenmesinde IELTS sonucunu kabul etmektedir.

TOEFL Sınavı  kursları, dünyanın en önemli iki İngilizce sınavından birisi olan TOEFL hazırlar. İngilizce konuşan ülkelerde üniversite okumak isteyen öğrenciler için istenen bu sınav, birçok akademik ve profesyonel kurumun da başlıca aradığı şartlar arasındadır.

Hazırlık Atlama  Kursu eğitim programımızın amacı, üniversite sınavını kazanan veya hazırlık sınıflarında başarılı olamayan öğrencilerin üniversiteler tarafından yapılan hazırlık muafiyet sınavlarını geçerek, hazırlık sınıfına devam etmeden birinci sınıfta eğitime başlamalarını sağlamaktır.Muafiyet sınavı içeriği her üniversitede değişiktir. Ancak uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan programlarla kurslarımıza katılan öğrencilerimiz tam başarılı olmuşlardır.

Mobirise
Mobirise

Dil Kursları-Özel Dersler

İstediğiniz bir dil kursu veya Özel amaçlı dersler


Arapça, İtalyanca, İspanyolca, Japonca veya başka bir dili öğrenme ihtiyacınız varsa bizimle öğrenebilirsiniz. Kurumumuzda talepler doğrultusunda tüm diller için eğitimler düzenlenebilmektedir.  Tek başınıza veya arkadaş grubunuzla istediğiniz dili öğrenmenize yardımcı olalım.


Özel Dersler

          Dil öğrenmek isteyen kişiler genel amaçlar dışında yurt dışında eğitim görmek, teknik işleri yapmak, tıbbi eğitim, yurtdışı sınavları gibi farklı amaçlara sahip olabilirler. Bu amaçlarını genel eğitimlerin verildiği gruplarla gerçekleştirmek mümkün olmaz. Bu şekilde eğitim almak hem uzun sürer hem pahalıdır. 
          Ancak amaca uygun planlanmış, öğretmenle birebir çalışılan özel derslerde çok daha kısa sürede ve uygun fiyatla sonuç almak mümkündür.
          İstediğiniz dil ve amaçla size özel hazırlanmış programla eğitim almak için bizi arayın.

Bizi Arayın

Tüm Kurslar ve Dersler için merak ettiklerinizi sorun

Adres

Yeni Mah.Yeni Kayseri Cad.
M.Ekmekcioğlu Sokak 4/2
NEVŞEHİR

İletişim

Email: micom@micom.com.tr
Phone: +90 (384) 213 06 45 
               +90 (384) 21 21 444

Links

www.micom.com.tr
www.temakademi.net